Leírás és Paraméterek
Állítható magasságú íróasztal. Classic lábbal 10 fokozatban állítható az asztallap magassága 53-82 cm között. Az asztal lapja max. 18°-ig fokozatmentesen dönthető a pillanatnyi tevékenységnek (rajzolás, festés / írás /olvasás) megfelelően. Számos kiegészítőjével rugalmasan alakítható a mindenkori igényekhez, 6 színű dekorációs készlete (színes szalag, korongok) segítségével pedig egyedivé varázsolhatja az asztal megjelenését minden szobában. A Winner íróasztalok tartozéka az összehajtható könyvtámasz, mágneses lecsúszásgátló vonalzó nagyítóval, táska akasztó.
| Szín | tölgy |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 71 cm |
| Magasság | 53-82 cm |
| Classic láb | 10 fokozatban állítható magasság |
| Comfort láb | fokozatmentes magasságállítás |
| Asztallap dőlésszög | 0-18° |
| Tömeg | 34 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.