Champion Left Up, kék

Leírás és Paraméterek
Állítható magasságú íróasztal Comfort asztallábbal. A bal oldalon dönthető asztallap egyszerűen, biztonságosan beállítható a pillanatnyi tevékenységhez (rajzolás, festés / írás / olvasás), mellette és a hátsó részen pedig mindig rendelkezésre áll elegendő vízszintes felület. Hátul praktikus kábelrendező csatorna lett kialakítva, ebben akár a hálózati elosztó is jól elfér. Az asztalhoz 8 színű dekorációs készlet tartozik, de tartozék még az összehajtható könyvtámasz, a mágneses lecsúszásgátló vonalzó nagyítólencsével, valamint egy táskaakasztó horog. A nagyméretű asztalfelület kiegészítő elemekkel bővíthető, Óriásfiók az asztallap alá külön rendelhető. Jobbkezeseknek ajánlott íróasztal.
| Szín | fehér |
| Oldallap szín | kék |
| Szélesség | 120 cm |
| Mélység | 72 cm |
| Magasság | 53-82 cm |
| Magasság állítás | fokozatmentes |
| Asztallap dőlésszög | 0-20 |
| Tömeg | 37 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.