moll - Német minőség

Leírás és Paraméterek
Állítható magasságú íróasztal. Comfort lábbal fokozatmentesen állítható az asztallap magassága, 53-82 cm között.
Az asztal lapja osztott, így mindig rendelkezésre áll vízszintes felület, míg egy része max. 20°-ig fokozatmentesen dönthető a pillanatnyi tevékenységnek (rajzolás, festés / írás /olvasás) megfelelően.
Mind a jobb-, mind a balkezesek számára alkalmas.
Az asztal könnyű mozgatása érdekében az íróasztal lábainak hátsó része görgőkkel van felszerelve.Számos kiegészítőjével rugalmasan alakítható a mindenkori igényekhez,
8 színű dekorációs készlete (színes szalag, korongok) segítségével pedig egyedivé varázsolhatja az asztal megjelenését minden szobában.
A Champion íróasztalok tartozéka az összehajtható könyvtámasz, mágneses lecsúszásgátló vonalzó nagyítóval, táska akasztó.
Az asztalfelület kiegészítő elemekkel bővíthető, Fiók az asztallap alá külön rendelhető.
| Szín asztallap | fehér |
| Szín oldalpanel | fehér |
| Szélesség | 121 cm |
| Mélység | 72 cm |
| Asztallap mélysége | 62 cm |
| Asztallap osztása | 40 cm + 80 cm |
| Magasság | 53-82 cm |
| Comfort láb | fokozatmentesen állítható magasság |
| Asztallap dőlésszög | 0-20° |
| Tömeg | 37 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.